Líčení HavířovLíčení Havířov

Poradím vám s výběrem dekorativní kosmetiky. Naučím vás, jak správně zvolit odstín make-upu a zároveň docílit přirozeného líčení, které podtrhne vaši osobnost. Dekorativní kosmetiku můžete za velmi příjemné ceny zakoupit u mně v salónku.

Líčení dekorativní kosmetikou Golden Rose, která usiluje o krásu od r. 1983. Vždy s cílem vysoké kvality, dostupných cen a zodpovědnosti v oboru. Kosmetika Golden Rose dosáhla významné a zasloužilé pozice v oboru díky porozumění klientům, důrazu na špičkový výzkum a vývoj a předvídanému plánování výroby.

Denní líčení

denní líčení Mělo by působit přirozeně a harmonicky v sounáležitosti s danou osobností ženy. Obsahuje odlíčení pleti a očí, tonizaci pleti a následné nanesení vhodného krému pod make-up, zakrytí drobných povrchových vad pleti, makeup, líčení.

Společenské líčení

společenské líčení Večerní líčení je výraznější, používají se sytější a výraznější tóny barev, je důležité dbát na celkové sladění vzhledu (šaty, účes, doplňky). Obsahuje odlíčení pleti a očí, tonizaci pleti a následné nanesení vhodného krému pod makeup, zakrytí drobných povrchových vad pleti, makeup, líčení, různé třpytky na tělo.

Svatební líčení

svatební líčení Musí být přirozené, ale výrazné, aby dobře vyniklo na fotografii. Obsahuje odlíčení pleti a očí, tonizaci pleti a následné nanesení vhodného krému pod makup, zakrytí drobných povrchových vad pleti, makeup, líčení.
  • výběr stylu líčení podle šatů a účesu (konzultační schůzka)
  • zkouška líčení
  • v den svatby líčení přímo v pohodlí Vašeho domova

Fotomake-up

Má jiná pravidla a výrazně se liší od běžného a denního líčení. A to zejména z důvodu používání profesionální zábleskové techniky při svícení fotografií. Jejich intenzita je tak silná, že způsobuje zeslabení intenzity líčení. Důraz je kladen na podklad, je třeba zvolit vhodné barvy a jejich intenzitu. Při fotomake-upu se dělá líčení minimálně o stupeň silnější a s větší krycí schopností, než při běžném make-upu.

Ceník

Barvení obočí 50 Kč
Barvení obočí včetně úpravy 90 - 120 Kč
Denní líčení 400 Kč
Společenské líčení500 Kč
Fotomake-up500 Kč
Svatební líčení včetně zkoušky1 500 Kč
Doprava k nevěstě5 Kč/km

Proměny - Fotomake-up

Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov
Studio Visage Havířov

Denní, svatební, společenské líčení

Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov
Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov
Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov Studio Visage Havířov
Studio Visage Havířov